Nákup produktů s kryptoměnou Bitcoin a dalšími digitálními měnami

Thai Dream se koncentruje na poskytování kvalitních produktů bezpečným a diskrétním způsobem při zachování vašeho soukromí. V souladu s naší filozofií jsme vybrali kryptoměnu Bitcoin (BTC) jako preferovanou online platební metodu našeho obchodu vedle online platby platební kartou. Navíc díky skvělým vlastnostem kryptoměny Bitcoin můžeme nyní všem našim zákazníkům poskytnout speciální SLEVU ve výši 5% na celý nákup při použití platební metody Bitcoin přes platební bránu CoinPayments!

Pokud Bitcoin není vaší preferovanou kryptoměnou, pak to není žádný problém, jelikož vedle kryptoměny Bitcoin také akceptujeme platby v měnách Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Monero (XMR), Ripple (XRP), Tron (TRX), Neo (NEO), Dogecoin (DOGE), Namecoin (NMC), Peercoin (PPC), CPS Coin (CPS), BNB Coin (BNB), Vertcoin (VTC), Verge (XVG), ZCash (ZEC), PIVX (PIVX), Waves (WAVES), Horizen (ZEN) a USD/C (USDC) přes platební bránu CoinPayments. Pro všechny platby přes CoinPayments poskytujeme také slevu ve výši 5% na celý nákup!

>>> Mám peněženku Bitcoin a nezbytné prostředky v měně Bitcoin

Můžete pokračovat v nákupu v našem obchodě. V pokladně prosím vyberte platební metodu Bitcoin. Výběrem této platební metody získáte automaticky speciální Bitcoin slevu ve výši 5%. Jakmile dokončíte tvorbu objednávky, budete přesměrováni na platební bránu, kde vám bude zobrazena příslušná Bitcoin adresa a QR kód, které jsou unikátní pro vaší objednávku. Budete mít 15 minut pro uhrazení požadovaných Bitcoinů či jiné vybrané kryptoměny na uvedenou adresu k zaplacení objednávky. Jakmile tzv. block chain potvrdí transakci, bude zahájeno zpracování vaší objednávky.

Neukládejte si použitou Bitcoin adresu pro další objednávky. Adresa je unikátní jen pro konkrétní objednávku a pro každou další novou objednávku v našem obchodě obdržíte jinou Bitcoin adresu. Jediným důvodem k použití stejné adresy pro více transakcí je situace, kdy platíte z více než jednoho zdroje nebo byla první platba jen částečná a nekompletní.

>>> Nemám peněženku Bitcoin ani nezbytné prostředky v měně Bitcoin

We Move CoinsBITPANDA a Coinbase umožňuje uživatelům snadno a rychle zakoupit Bitcoin i prostřednictvím platební karty. Kromě této služby existuje mnoho poskytovatelů, kteří vám ulehčí i jednorázové transakce s měnou Bitcoin a doplnění vaší Bitcoin peněženky dalšími alternativními metodami (viz seznam níže).

V České republice je k dispozici například Bitcoin peněženka ARBOLET, která patří zároveň k největším Bitcoin komunitám v České republice.

Můžete také využít bankomatů a automatů Bitcoin, jejichž dostupnost se postupně rozšiřuje.

Platební karty

We Move Coins a BITPANDA doporučujeme jako nejlepší způsoby jak koupit Bitcoin rychle a zaplatit platební kartou. Také Bitcoin peněženka a směnárna Coinbase vám umožní použít vaší platební kartu k nákupu měny Bitcoin v Evropě včetně ČR, Velké Británii a USA. Pro více informací navštivte níže uvedené stránky podpory Coinbase:

Mapy bankomatů Bitcoin

Coin ATM Radar

Česká republika

ARBOLET: peněženka a největší česká Bitcoin komunita
EasyCoin: česká Bitcoin směnárna, platby přes bankovní účet
Simple Coin: Bitcoin směnárna, platby přes bankovní účet
First Bitcoin: jedna z prvních Bitcoin směnáren v ČR
RUBICOIN: Bitcoin směnárna, platby přes bankovní účet
Coin Hub: Bitcoin směnárna

Slovenská republika

mojBitcoin: slovenský Bitcoin automat
Simple Coin: Bitcoin směnárna, platby přes bankovní účet

Evropa

We Move Coins: preferovaný způsob jak nakoupit Bitcoin s platební kartou rychle a bez ověřování.
BITPANDA: snadná cesta k nákupu či prodeji Bitcoinu za dobré ceny. Plaťte platební kartou či dalšími platebními metodami.
Coinbase: jednoduché připojení bankovního účtu a platební karty (styl Paypal) k nákupu a prodeji Bitcoinu.
LocalBitcoins: vyhledávač místních Bitcoin směnáren a obchodníků.
BitStamp: evropské bitcoin tržiště.
BTC-e: platforma pro osoby zajímající se o nákup a prodej Bitcoinu.
Kraken: obchodní platforma pro Bitcoin a další kryptoměny.

UK

We Move Coins: preferovaný způsob jak nakoupit Bitcoin s platební kartou rychle a bez ověřování.
BITPANDA: snadná cesta k nákupu či prodeji Bitcoinu za dobré ceny. Plaťte platební kartou či dalšími platebními metodami.
BitBargain: tržiště spojující kupující s prověřenými prodejci.
Bittylicious: umožňuje uživatelům nakoupit Bitcoin s minimálním úsilím.
QuickBitcoin: služba, která zašle Bitcoin do vaší peněženky do jedné hodiny.

USA

We Move Coins: preferovaný způsob jak nakoupit Bitcoin s platební kartou rychle a bez ověřování.
BITPANDA: snadná cesta k nákupu či prodeji Bitcoinu za dobré ceny. Plaťte platební kartou či dalšími platebními metodami.
Coinbase: jednoduché připojení bankovního účtu a platební karty (styl Paypal) k nákupu a prodeji Bitcoinu.
Glidera: propojení amerického bankovního účtu k nákupu Bitcoinu a doručení do peněženky dle vašeho výběru.
Libertyx: nákup Bitcoinu v tísících lokálních obchodů po celé USA.

 

Platba mobilním telefonem

Bitcoin v mobilních telefonech nebo v mobilních aplikacích Bitcoin peněženek vám umožňuje zaplatit velmi rychle a jednoduše tzv. scan-and-pay (naskenuj a zaplať). Není potřeba vytahovat platební kartu, zadávat PIN nebo cokoliv podepisovat. Na platební stránce vám poskytneme QR kód, pomocí kterého zaplatíte mobilním telefonem během několika sekund.

Další platební metody

Vedle Bitcoinu a dalších kryptoměn samozřejmě stále akceptujeme platbu platebními kartami Visa a MasterCard a také převodem nebo vkladem na bankovní účet v České republice a Slovenské republice.

Jak zjistíte, že jsme obdrželi vaší platbu

Jsou 3 možnosti jak zjistit a ověřit, že jsme obdrželi vaší platbu:

  • Vaše mailová schránka – jakmile obdržíme vaší platbu, systém vám odešle automaticky potvrzení o přijetí platby.
  • Můj účet – přihlaste do vašeho účtu zde. Jděte do sekce Objednávky. Vaše objednávka bude mít stav „v přípravě“.
  • Funkce Stav objednávky – přejděte zde na stránku „Sledování objednávky“ a zadejte číslo vaší objednávky, emailovou adresu registrovanou u vaší objednávky a stiskněte tlačítko sledovat. Vaše objednávka bude mít stav „Zpracovává se“.

Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo potřebujete naší asistenci, neváhejte a kontaktujte nás.

Podporované digitální peníze