Přerušení poštovních služeb z Thajska a informace o odesílání zásilek

coronavirus

Vážení zákazníci,

Thajsko a mnoho dalších zemí, po celém světě, momentálně čelí vážným výpadkům leteckých spojení v mezinárodní dopravě z důvodu pandemie COVID-19 a tvrdých opatření jednotlivých vlád.

Thajsko vyhlásilo stav nouze a uzavřelo všechny hranice. V důsledku toho musely letecké společnosti zrušit své lety do a z Thajska a v současnosti neexistují žádné pravidelné komerční lety mezi Thajskem a světem.

Podobná situace je také v mnoha jiných zemích. Poštovní unie “Universal Postal Union” (aktuální zprávy k situaci od UPU zde), která je globální poštovní unií sdružující většinu poštovních služeb po celém světě, rovněž doručuje denní zprávy zemí, které přestaly přijímat poštovní zásilky.

Thajská pošta – Thailand Post, přes kterou odesíláme veškeré zásilky z našeho thajského skladu, proto přestala přijímat všechny mezinárodní exportní zásilky z Thajska a v tuto chvíli nemůžeme v důsledku toho odesílat žádné objednávky. Proto jsme všechny produkty odesílané z našeho skladu v Thajsku, což je většina produktů v našem e-shopu, museli v rámci transparentnosti změnit na režim předobjednávky.

Stále však můžete v našem e-shopu provádět své objednávky a platby. Vaše objednávky na produkty ze skladu v Thajsku budou ihned zpracovány, zabaleny a připraveny pro přepravu. Všechny takto připravené a zabalené objednávky pak budou čekat na Thailand Post, až znovu začne přijímat mezinárodní zásilky do přepravy, aby byly ihned odeslány.

Všechny objednávky odesílané z Thajska budou odeslány a doručeny, jakmile Thailand Post obnoví své služby a všechny zákazníky o této skutečnosti budeme individuálně informovat emailem.

Současně však stále hledáme jiné možné alternativy, abychom mohli zásilky z Thajska odeslat co nejdříve.

Vaše podpora a objednávky jsou pro náš obchod životně důležité, abychom mohli zachovat existenci tohoto obchodu a překonat toto velmi těžké období!

V případě vašich dotazů nás prosím kontaktujte přes náš kontaktní formulář zde.

Děkujeme za vaše pochopení a podporu!!!